Godziny otwarcia

wtorek - sobota

od 18:03 do wygranej

niedziela

przerwa techniczna - konserwacja załogi

poniedziałek

przerwa techniczna - konserwacja sprzętu

BOATSHOW w Starej Szkutni

Od tego roku Stara Szkutnia jest oficjalną sceną koncertową targów BOATSHOW. W piątek 17 listopada o godzinie 2133 rozpocznie się koncert formacji Janusz Nastarowicz & NaRazie. Gościnne wystąpi też Jurek Porębski. bilety w cenie 25 zł Natomiast w sobotę 18 listopada o godzinie 2003 zacznie się WIELKI RECITAL JURKA PORĘBSKIEGO i od tego momentu scena szantowa Stara Szkutnia będzie już oficjalnie działać "pod wezwaniem" tego artysty. bilety w cenie 35 zł. W Starej Szkutni można też otrzymać kupony uprawniające do ulgi przy zakupie biletów na BOATSHOW 2017.

SYLWESTER w Starej Szkutni

To będzie pierwszy sylwester w Starej Szkutni. Od godziny 22:03 do 02:03 grać będzie zespół ReBus. Wcześniej i później (a bawimy się do zwycięstwa) muzyka z patefonu. Cena 125 zł od osoby, a w niej: - barszczyk z krokietem a'la straszny bosman - gulasz z kopytkami a'la kapitan - lampka szampana - żurek a'la Nastarowicz Reszta we własnym zakresie lub z baru, który czynny będzie do oporu.

SKY&SEA – Organizacja Charterów i Rejsów

SKY&SEA od z górą dziesięciu lat profesjonalnie zajmuje się czarterowaniem jachtów i organizają pełnomorskich rejsów pod żaglami. Pomaga również zorganizować transport załóg, ubezpieczenia ich oraz kapitanów, zaopatrzenie jachtów, rezerwację miejsc w marinach itp. Poznaj nas na www.skysea.pl oraz w Starej Szkutni.

Najbliższe wydarzenie

 • koncert Flash Creep w Starej Szkutni

  26
  Jan 2018
  Friday
  - 20.03 -

  Po wielkim sukcesie 4 Refów na Wasze specjalne życzenie piątek umili nam zespół Flash Creep ( Iza,Zuza,Maciek Łuczak i Picek 🙂 Dla wyjątkowo brutalnie domagających się wejścia specjalna cena 20 zł. Rezerwacja : 42/6666971 od godz.18.00
  Zapraszamy

NOWE PROMOCJE

Zapraszamy na wyjątkowe Promocje ! Każdego dnia coś innego! Patrz zakładka PROMOCJE.

Organizujesz imprezę? Świetnie się składa!

Organizujesz imprezę okolicznościową, wieczór panieński czy kawalerski? Zapraszamy do nas! Ekipa Starej Szkutni pomoże w przygotowaniach. Zapewniamy oryginalny wystrój, świetną atmosferę, wydzieloną salę i menu dostosowane specjalnie do was.