Pierożek i Baltazar w Szkutni 23.05.2019r. godz.19:19

Zapraszamy na koncert poezji śpiewanej, który odbędzie się 23 maja (czwartek) w Starej Szkutni (Wólczańska 40/42).
Spotkanie składać się będzie z trzech części:
1. Koncert Marcina Gąbki (Baltazara) Marcin ‚Baltazar’ Gąbka – art
2. Koncert Krzysztofa Jóźwiaka (Pierożka) Pierożek
3. Wspólny koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego

Zaczynamy punktualnie o godz 19:19.
Wstęp 10 zł.

Zapraszamy serdecznie.

Poniżej informacje o wykonawcach:

BALTAZAR:
https://www.youtube.com/watch?v=j66dciF_b7U&list=PLHqdwgLnLrnQEGWXg7gkZ316BP6L4ZueV
Marcin Gąbka, pseudonim Baltazar. Pieśniarz inspirujący się stylem JK i PG, śpiewający o oczekiwaniach i rozczarowaniach, o pragnieniach i porażkach, o dążeniach i złudach, krótko mówiąc- o życiu. Gitara klasyczna, głos i własna treść ubrana w coś na kształt muzyki.

PIEROŻEK
https://www.youtube.com/watch?v=_grmDO89kog&list=PLsob0-NU6LUWgFBpZ6KR4DZOHFHYJVT3e
Jestem piosenkarzem, niezależnym artystą z kręgów poezji śpiewanej. Poezja – ponieważ sprawy, o których mam coś do powiedzenia, przedstawiam pisząc wiersze mające wzbudzać pozytywne lub (rzadziej, ale też) negatywne emocje. Natomiast śpiewana– ponieważ śpiew jest lepszą formą przekazu od krzyku i sprawia więcej przyjemności zarówno mi, jak i słuchaczowi.
Moje piosenki traktują o tym, co przytrafia mi się w życiu lub co przytrafiło się innym i przywędrowało do mnie w postaci jakieś ubarwionej historii. Często, gęsto nie są to żadne sensacje, lecz wycinki z życia codziennego, o których zazwyczaj się nie myśli, choć mogą tak wiele nauczyć. Może to być spóźnienie się na pociąg, wypowiedź w telewizji, fragment książki o ewolucji gwiazd lub zagubienie się gdzieś w górach. Piosenki poza sposobem przekazywania innym swojej wizji świata są formą komunikacji z samym sobą, pomagają dojść do różnych wniosków, rozwijać się itp.
„Intencje rzeźbią naszą rzeczywistość, wyzwania otwierają nowe możliwości. „